Hlavní obsah stránky

Specialized Rime 1.0 MTB červené

  • Specialized Rime 1.0 MTB červené
Specialized Rime 1.0 MTB červené

Pokud jste na lovu schopného, tuhého a všestranného páru horských cyklistických bot, nehledejte nic jiného než Rime 1.0. Vyznačují se charakteristikami Body Geometry, které najdete ve všech našich botách, plus technologie, jako je X-PEL pro zvládání vlhkosti a potah DWR, který snižuje absorpci vody a zároveň výrazně zlepšuje dobu schnutí.

Vybrat variantu (2)

Specialized Rime 1.0 MTB červené 40

2 varianty pro
Specialized Rime 1.0 MTB červené

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSpecialized

Popis

Pokud jste na lovu schopného, tuhého a všestranného páru horských cyklistických bot, nehledejte nic jiného než Rime 1.0. Vyznačují se charakteristikami Body Geometry, které najdete ve všech našich botách, plus technologie, jako je X-PEL pro zvládání vlhkosti a potah DWR, který snižuje absorpci vody a zároveň výrazně zlepšuje dobu schnutí. A abychom tento balíček doplnili, zahrnuli jsme podešev SlipNot Rubber, mezipodešev Lollipop a relaxed fit, který vyvažuje pocit z pedálu a pohodlí mimo kolo.

Parametry

Typ tretryMTB
Barvačervená
Typ zapínáníšněrování / suchý zip
Velikost nohy (EU)40
Materiál obuvisyntetika

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pánské cyklistické tretry Specialized

Všechny pánské cyklistické tretry Specialized