Hlavní obsah stránky

Specialized Recon 1.0 MTB 2020 black 43

  • Specialized Recon 1.0 MTB 2020 black 43
Specialized Recon 1.0 MTB 2020 black 43

S tretrami Recon 1.0 byl náš cíl jednoduchý - postoupit výkon inspirovaný tretrami S-Works Recon do dostupného balíčku. To se lehko řekne, těžší je to udělat, každopádně jsme vytvořili tretru s Body Geometry prvky komfortu a výkonu, v botě, která má předpoklady uspět v terénu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSpecialized

Popis

S tretrami Recon 1.0 byl náš cíl jednoduchý - postoupit výkon inspirovaný tretrami S-Works Recon do dostupného balíčku. To se lehko řekne, těžší je to udělat, každopádně jsme vytvořili tretru s Body Geometry prvky komfortu a výkonu, v botě, která má předpoklady uspět v terénu. Naše exkluzivní Stride technologie spojuje v přední části podrážky skelná vlákna s materiálem TPU. Díky tomu je umožněn přirozený pohyb chodidla i mimo kolo, nicméně tuhost podrážky zůstává na indexu 6.0, takže o výkon si nemusíš dělat starosti.

Parametry

Typ tretryMTB
Barvačerná
Typ zapínánísuchý zip
Velikost nohy (EU)43
Materiál obuvisyntetika
Produktové číslo61520-0143

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pánské cyklistické tretry Specialized

Všechny pánské cyklistické tretry Specialized