Hlavní obsah stránky

SONY CDX-GT26

  • SONY CDX-GT26
SONY CDX-GT26

Kvalitní autorádio Sony CDX-GT26 s maximálním výkonem 45 W nabízí mnoho zajímavých funkcí a novou konstrukci zesilovače DynamicReality Amplifier, který zajišťuje vysoce detailní zvuk uvnitř vozu. Zařízení na čelní straně dominuje odnímatelný čelní panel s velkým, výborně čitelným LCD displejem a jantarově podsvícenými tlačítky pro pohodlné ovládání během nočních jízd.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Autorádia Sony

Všechny autorádia Sony

Informace o výrobkuSony

Popis

Kvalitní autorádio Sony CDX-GT26 s maximálním výkonem 45 W nabízí mnoho zajímavých funkcí a novou konstrukci zesilovače DynamicReality Amplifier, který zajišťuje vysoce detailní zvuk uvnitř vozu. Zařízení na čelní straně dominuje odnímatelný čelní panel s velkým, výborně čitelným LCD displejem a jantarově podsvícenými tlačítky pro pohodlné ovládání během nočních jízd. Mezi hlavní funkce patří CD přehrávač (podporující formáty MP3 a WAV), a Aux konektor

Parametry

Hudební výkon45 W
RDS tunerano
Podpora CD-RWano
USB vstupano
Podpora MP3ano
Produktové čísloCDXGT26.EUR

Hodnocení a recenze