Televizor Recenze Sony 85" LED (KD85X85JAEP)

Produkt již není v prodeji

Recenze Sony 85" LED (KD85X85JAEP)

Chytrá televize Sony Bravia KD85X85JAEP se systémem Android a detailním 4K rozlišením. Využitím moderních technologií a algoritmů si na obrazovce užijete hladký a detailní obraz v realistických barvách. K internetu televizi Sony Bravia KD-55X85J připojíte buďto přes LAN kabel anebo pomocí bezdrátové WiFi. O zážitek jako v kinosále se starají technologie Dolby Vision a Dolby Atmos.

Registrovaný uživatel9. října 2022

Super

Nic

Varianta 50"
Registrovaný uživatel9. května 2022

Výborné ovládání, jednoduchost, perfektní funkčnost.. funguje i s 10 let starým Sony receiverem..

Zatím nic..

Doporučuji..

Varianta 65"
Registrovaný uživatel23. listopadu 2021

vynikající obraz, snad nejlepší, co jsem viděl na trhu jediná televize, která skutečně šetří oči - vůbec nebliká (flicker) oči vůbec nebolí ani se nevysušují velké možnosti nastavení (lze např. výrazně omezit modré světlo) výborné zpracování interpolace obrazu (motion interpolation) - velmi příjemné na oči

žádné

Registrovaný uživatel23. září 2021

Sdílím letitou důvěru ve výrobce SONY. Není to první výrobek od této firmy, který mám v požívání. Svými parametry mi tento výrobek vyhovuje. Televizor je v používání denně.

Doposud jsem na žádné nedostatky nepřišel.

Výrobek mohu doporučit.

Registrovaný uživatel22. září 2021

Min jas je pro sledovani ve tme stale prilis vysoky Potize s aktiveci 4k , 120hz a dolby vision pro xbox x, kdy podpora sony neumi resit

Varianta 85"
Registrovaný uživatel2. srpna 2022