Televizor Recenze Sony 65" OLED (XR65A90JAEP)

Produkt již není v prodeji

Recenze Sony 65" OLED (XR65A90JAEP)

Vybavte svůj obývací pokoj novou chytrou televizí Sony XR65A90JAEP se systémem Android a užijte si detailní 4K rozlišení. Využitím moderních technologií a algoritmů si na obrazovce užijete hladký a detailní obraz v téměř realistických barvách. Velkou výhodou chytré televize Sony je využití OLED panelu. K internetu televizi Sony připojíte buďto přes LAN kabel anebo pomocí bezdrátové WiFi.

Registrovaný uživatel15. února 2024

vynikající obraz, super ovladač, v podstatě splňuje moje očekávání

nejde upravit domovská obrazovka;, aplikace, které nepoužívám se nedají odstranit a nahradit těmi, které používám, musí se zdlouhavě rolovat

lukasmarek9. ledna 2024

Skvělý obraz i z signálu šířeného vzduchem Skvělé ozvučení vycházející přímo z televizní obrazovky Bezproblémový provoz s konzolí SONY PS5 O koupi rozhodla také konečná cena cca 52 000,- Kč včetně DPH.

Má "jen" 100 Mbit LAN port (vyřešeno dokoupením USB síťové karty 1Gbit LAN, který umožňuje využít celou šířku pásma internetového připojení, které máme doma - 200Mbit) WIFI v televizi by to zvládla také, ale preferují kabelové připojení

Televize splnila má očekávání, tak jak je perfektně popsáno v článku na AVmania. V roce 2021 byla na avemania.cz hodnocena jako "špičkový 4K HDR OLED televizor, který prostě musíte mít" viz. test a tam i plusy a mínusy: Článek: Sony XR-55A90J: špičkový 4K HDR OLED televizor, který prostě musíte mít [test]

obchod31. října 2023

Za cenu okolo 46tis bez DPH, daleko lepší jak nové modely LG, (mozno jedine okrem rady G), v obyvaku mam LG OLED c22 77”, ktory je fajn, ale kvalita obrazu, hodnota svietivosti a zvuku od SONY, je uplne inde, v pohode sa kamarati s XBOX aj PS5. Momentalne zvazujem nákup najnovšej rady od SONY 77A95L, ktorá je okolo 134tis bez DPH, ale SONY evidetne vie čo robí, ďalej chválim appku BRAVIA CORE - IMAX pri vyssich uhloprieckach ste doslova v domacom kine - bezkonkurenčný zážitok (nutnost LAN pripojenia a rychleho internetu, ideal optika), netflix, disney, hbo sa nechytajú.

Pre hranie hier VRR 120z 4K bez možnosti Doblby Vision súčasne, alebo len Dolby Vision 4K 60hz bez VRR 4K na 120Hz. Nemá FreeSync a GeSync, ale to nemaju ani najnovšie modely. Samozrejme nove modely 2023 od SONY majú vyššiu cenu, a dlho som tomu nerozumel, ale teraz to beriem, tak jak to je - aj ked pri uzlopriečke 77” už máte luxusnú dovolenku v Dominikáne, na 14 nocí.

Kupujte kym je, ja lutujem len to, ze som nezval 83” verziu.

Registrovaný uživatel2. srpna 2023

Excelentní obraz (rozdíl proti 8 let staré TV je opravdu markantní) Zvuk, i když používám hlavně 5.1 soundbar, tak zvuk mě mile překvapil, využívám proto integrované repro v nočních hodinách. Je vidět, že se jedná o prémiový model (dříve vlajkovou řadu), je to vidět jak na kvalitním provedení tak třeba na ovládaní (např. podsvícený dálkový ovladač je opravdu luxusní) Perfektně vyladěný systém Android (Google TV), vše běží bez záseků. Pro případné zájemce doporučuji pročíst naše i zahr. odborné recenze. Zakoupeno v akci za dobrou cenu, takže vzhledem k vyšší třídě jsem spokojen i zde.

Zatím mě osobně nic nenapadá, snad jen, že nyní nechtějí děcka ani ven :-). Pro někoho možná, že se jedná o modelový rok 2021, zde pak ale není problém zvolit za vyšší cenu nejnovější model.

Celková spokojenost, doporučuji.

Registrovaný uživatel22. ledna 2023

Super ve všech směrech , DOPORUČUJI .

Registrovaný uživatel25. března 2022

Obchod je super! Skvělý přístup a ochota. Velmi dobrá zkušenost. A navíc mají skvělé ceny. Můžu jen a jen doporučit.

Žádné

Registrovaný uživatel14. března 2022

Skvělý obraz a zvuk

Chybí podrobný popis funkcí a zapojení v tiskové podobě,možnost hledání pouze v návodu na internetu

Registrovaný uživatel5. února 2022

Úžasný obraz a zvuk. Co dodat prostě Sony android systém má spoustu obrovských výhod. Ovladač večer krásně svítí a televize reaguje na přepínání opravdu dost rychle. Zvuk bych řekl, že není špatný chtěl jsem to vylepšit o soundbary Sony Zf9 bohužel je nemožnost koupit zadní repráky

Vysoká cena, ale za kvalitu se platí

Registrovaný uživatel21. ledna 2022

Perfektní obraz a perfektní zvuk Vybavenost aplikacemi a platformami

Neumožňuje kontinuální záznam na disk, tedy zastavení a vracení vysílaných pořadů

Rozhodně nelituji, TV je skvělá

Varianta 83"
Registrovaný uživatel13. října 2021

Zkušenost z minulosti

Složitost s nastavením plné funkcionality

Přesto vynikající

Registrovaný uživatel20. září 2021

Přirozené barvy obrazu a vynikající zvuk. Velká nabídka aplikací

Registrovaný uživatel2. října 2021

nadherny obraz a zvuk

Registrovaný uživatel19. září 2021

Skvělý obraz. Nejvíce se těším na součinnost s domácím kinem HT a9. Pak budu schopen celkově zhodnotit včetně zvuku.

Žádné

Jsem jednoznačně uživatelem Sony včetně Sony fotoaparátu Alfa 7 III a optiky Sony - Zeiss. Obrazové podání je vynikající.

Registrovaný uživatel6. září 2021

Všechno, je to prostě perfektní TV.

Nevíme zatím o ničem.

Registrovaný uživatel14. června 2021

Skvele je uplne vsechno, hlavne obraz jsem jeste lepsi nevidel. Homogenni seda bez DSE a vertical bandingu

Muze se vypalovat

Registrovaný uživatel14. června 2021

Super obraz i při zdroji HD. Teď i při sledování stejných věcí mám lepší zážitek.

vodrka1118. prosince 2023
Registrovaný uživatel15. července 2023