Hlavní obsah stránky

SOMAT oplachovací prostředek 750ml

  • SOMAT oplachovací prostředek 750ml
  • SOMAT oplachovací prostředek 750ml
  • SOMAT oplachovací prostředek 750ml
SOMAT oplachovací prostředek 750ml

Somat Rinser 3x Shine Action oplachovací prostředek do myčky na nádobí 750 ml, Somat Rinser 3x Shine Action oplachovací prostředek do myčky na nádobí 750 ml Prostředek pro perfektně zářivý lesk skla, nádobí a myčky. Používání Somat oplachovacího prostředku zabraňuje vzniku šmouh a zaschlých kapek vody a dodává nádobí zářivý lesk.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSomat

Popis

Somat Rinser 3x Shine Action oplachovací prostředek do myčky na nádobí 750 ml, Somat Rinser 3x Shine Action oplachovací prostředek do myčky na nádobí 750 ml Prostředek pro perfektně zářivý lesk skla, nádobí a myčky. Používání Somat oplachovacího prostředku zabraňuje vzniku šmouh a zaschlých kapek vody a dodává nádobí zářivý lesk. Pravidelně doplňujte zásobník na oplachovací prostředek ve Vaší myčce. Přiměřené množství si myčka dávkuje automaticky. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Složení: 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, parfém.

Parametry

Velikost balení750 ml
Produktové číslo0072410294

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Čističe myček Somat