Hlavní obsah stránky

SOLO Volpi Black Elektron 12 l

  • SOLO Volpi Black Elektron 12 l
SOLO Volpi Black Elektron 12 l

Bateriový zádový 12l postřikovač je určený pro všechny běžné uživatele a hobby zahrádkáře. Díky svému kvalitnímu zpracování (včetně polstrovaných popruhů), nastavitelnému pracovnímu tlaku až do výše 5 bar a silné lithiové baterii 12V představuje ideální kombinaci pro pohodlnou práci ve sklenících, sadech a zahradách bez nutnosti ručního tlakování.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSOLO

Popis

Bateriový zádový 12l postřikovač je určený pro všechny běžné uživatele a hobby zahrádkáře. Díky svému kvalitnímu zpracování (včetně polstrovaných popruhů), nastavitelnému pracovnímu tlaku až do výše 5 bar a silné lithiové baterii 12V představuje ideální kombinaci pro pohodlnou práci ve sklenících, sadech a zahradách bez nutnosti ručního tlakování. Baterii lze snadno nabít a její stav sledovat na přehledném voltmetru přímo na postřikovači.

Parametry

Objem12 l
Ručníano
Typ pohonuakumulátorový
Zádovýano
Teleskopická trubkaano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Postřikovače SOLO

Všechny postřikovače SOLO