Hlavní obsah stránky

Smith & Wesson Hodinky Calibrator oranžové

  • hodinky Smith & Wesson Hodinky Calibrator oranžové
hodinky Smith & Wesson Hodinky Calibrator oranžové

Kvalitní hodinky od známé značky Smith & Wesson nesoucí jméno Calibrator jsou poměrně mohutný budík, vyveden z nerezové oceli v černé barvě s bílými čísly a jeho chod zajišťuje přesný japonský quartzový strojek. Malé ciferníky ukazují datum i den v týdnu (anglické zkratky).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSmith Wesson

Popis

Kvalitní hodinky od známé značky Smith & Wesson nesoucí jméno Calibrator jsou poměrně mohutný budík, vyveden z nerezové oceli v černé barvě s bílými čísly a jeho chod zajišťuje přesný japonský quartzový strojek. Malé ciferníky ukazují datum i den v týdnu (anglické zkratky). Tvrzené minerální sklíčko odolá skrábáncům při běžném používání. Hodinky jsou voděodolné až do 50 M, což z nich dělá vhodný doplněk vybavení pro všechny dobrodruhy i turisty, jsou v oblibě i u ozbrojených složek. Velmi pohodlný gumový řemínek je obšitý bílou nití.

Parametry

Určení hodinekpánské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkaminerální
Barvačerná
Typ řemínkuplast
Typ strojkuQuartz - baterie

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hodinky Smith Wesson