Hlavní obsah stránky

Sky RC NC2200 (SK-100181)

  • nabíječka baterií Sky RC NC2200 (SK-100181)
  • nabíječka baterií Sky RC NC2200 (SK-100181)
nabíječka baterií Sky RC NC2200 (SK-100181)

Multifunkční čtyřkanálový nabíječ a vybíječ zajišťující kompletní a opravdu komfortní péči o vaše AA a AAA akumulátory NiCd a NiMH s kapacitou v rozsahu 500-3200 mAh. Inteligentní programy nabíječe se o vaše akumulátory postarají od úvodního formování malým proudem, přes pravidelné nabíjení anebo vybíjení až po testování kapacity a oživování článků dlouhodobě provozovaných nebo naopak dlouhodobě uložených.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSky RC

Popis

Multifunkční čtyřkanálový nabíječ a vybíječ zajišťující kompletní a opravdu komfortní péči o vaše AA a AAA akumulátory NiCd a NiMH s kapacitou v rozsahu 500-3200 mAh. Inteligentní programy nabíječe se o vaše akumulátory postarají od úvodního formování malým proudem, přes pravidelné nabíjení anebo vybíjení až po testování kapacity a oživování článků dlouhodobě provozovaných nebo naopak dlouhodobě uložených. Součástí sady nabíječe je i síťový zdroj.

Parametry

Nabíjené baterieAA / AAA
Indikace stavu nabitíano
Tester bateriíano
Produktové čísloSK-100181

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné