Hlavní obsah stránky

Simply You Hlíva ústřičná Imunit

  • Simply You Hlíva ústřičná Imunit
Simply You Hlíva ústřičná Imunit

Hlíva ústřičná Imunit je doplněk stravy s obsahem jemně pomleté sušené tkáně hlívy ústřičné, díky čemuž přípravek obsahuje všechny účinné látky jako samotná houba. Díky obsaženému selenu pomáhá přispívat k normální funkci imunitního systému, k normální funkci štítné žlázy a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vybrat variantu (2)

Simply You Hlíva ústřičná Imunit 210 tob.

2 varianty pro
Simply You Hlíva ústřičná Imunit

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSimply You

Popis

Hlíva ústřičná Imunit je doplněk stravy s obsahem jemně pomleté sušené tkáně hlívy ústřičné, díky čemuž přípravek obsahuje všechny účinné látky jako samotná houba. Díky obsaženému selenu pomáhá přispívat k normální funkci imunitního systému, k normální funkci štítné žlázy a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Síla přípravku300 mg
Počet tablet210 tbl.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Přírodní produkty Simply You

Všechny přírodní produkty Simply You