Recenze Simply You DonnaHair Forte

Recenze Simply You DonnaHair Forte

Každá tableta DonnaHair Forte obsahuje vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů, minerálů a nenasycených mastných kyselin, které zevnitř a dlouhodobě zajišťují správnou výživu vašich vlasů. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky.

Registrovaný uživatel28. června 2021

Produkt mi byl doporučen. Užívám jednu tabletu denně. S účinky jsem nadmíru spokojená. Dozajista také doporučím!

Produkt, který skutečně funguje a výsledek je patrný!!!!

Registrovaný uživatel19. září 2021

Výhodné balení, užívá se pouze 1 tableta denně, přestaly mi padat vlasy, zlepšila se mi kvalita vlasů...

Registrovaný uživatel17. září 2021

Po měsíci opravdu přestaly vlasy padat, koupeno na doporučení známé

Registrovaný uživatel11. prosince 2021

Super cena Vlasy jsou hustší a rostou-opravdu

Doporučuji

Registrovaný uživatel17. července 2021

Vlasy vypadávají méně a jsou pevnější. Zda se mi, že mi Houstonu i řasy. Takže spokojenost.

Registrovaný uživatel10. dubna 2021

Nejlepší tablety proti vypadávání vlasů,poprvé když jsem dostala měsíční kúru v lékárně zdarma byla jsem hodně skeptická a nevěřila že to může pomoci,po měsíci užívání jsem hleděla jak puk že mi to pomáhá a nepadají mě vlasy,od té doby stále kupuji,a po dvou dětech se takové tablety velmi hodí,doporučuji všema deseti

Registrovaný uživatel25. července 2023

Jsem s produktem velmi spokojená,vlasy přestaly padat,naopak začaly růst,mohu jen doporučit.

Registrovaný uživatel8. dubna 2021

Za mě super. Používám 3 rokem.

Registrovaný uživatel23. srpna 2021

Vybrala jsem na základě doporučení. Po porodě mi vypadalo a stále padá spousta vlasů, s tím se bohužel nedá nic dělat, ale tento přípravek mi pomohl s růstem novych vlasů. Určitě doporučuji.

Zatím nic.

Registrovaný uživatel10. srpna 2021

Silnější vlasy, používám již opakovaně druhý rok

Žádné

Jsem spokojena

Registrovaný uživatel9. srpna 2021

dlouhodobě užívám a mám výrazně pevnější nehty a i vlasy jsou silnější

Registrovaný uživatel29. dubna 2021

produkt znám pomáhá proti vypadávání vlasů a pro růst nových

Registrovaný uživatel17. listopadu 2020

Vlasy prestaly padat a zacaly rust nove. Cca po 2,5 mesicich zacalo byt viditelne, ze vlasy rostou a po 3 mesicich prestaly padat. Budu pouzivat dale

Vyssi cena, nutnost pouzivat alespon 4 mesice.

I pres vyssi cenu to ma smysl. Je to beh na delsi trat, ale vyplati se. Doporučuji vsem, kterym padaji vlasy zdanlive bez priciny

Registrovaný uživatel10. března 2020

kompletní výživa pro vlasy, po delším užívání je poznat, že produkt funguje

Registrovaný uživatel15. května 2020

po užívání mi přestaly padat vlasy a hodně se mi zlepšila pleť

petra.sarova23. února 2024

Užívá se jednou denně, opravdu funguje,výsledky po 1 měsíci

Docela velké tobolky

helenka195129. října 2023

Užívám dloiuhodobě a výsledek je opravdu znát.

Spokojenost.

Varianta 30 tob.
vlastapinkasova7. října 2023

S přípravkem DonnaHair Forte mám tříleté zkušenosti a jsem velmi spokojená. Kupuji si ho vždy na podzim, to mi vlasy začínají trochu víc padat. Tohle dvojité balení je výhodné i finančně, což mne příjemně překvapilo.

Registrovaný uživatel30. srpna 2023

pomáhá proti padání vlasů

nevím

Registrovaný uživatel14. srpna 2023

První co skutečně funguje (u mě). Poměr cena / výkon

Nic

Po porodu( v rámci kojení) mi vypadaly vlasy, ale skutečně markantně. Bála jsem se, že budu mít velké lysiny. Začala jsem užívat tento produkt a tak jak avizují … k dlouhodobému užívání, druhý měsíc začalo vše rašit. Po dobrání kůry 3+1 měsíc jsem měla komplet hustý podrost nových vlasů. Teď jsem dala dva měsíce pauzu a začnu znova. Takto husté vlasy jsem nikdy neměla.