Recenze Simply You ArginMax Forte pro muže

Recenze Simply You ArginMax Forte pro muže

ArginMax Forte pro muže díky svému jedinečnému složení zlepšuje prokrvení pohlavních orgánů, přispívá ke správné produkci spermií a posiluje sexuální aktivitu. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky.

Registrovaný uživatel6. října 2021

Od zakoupení užívám pravidelně každý den. Účinek jsem označil jako velmi dobrý, nikoliv vynikající, protože erekce není úplně stoprocentní. Nemusí to být ale vinou přípravku ale mou, je mi už 69 let, takže jaképak čekat zázraky.

nezjistil jsem

Produkt mi rozhodně pomohl, uvidím, zda se efekt ještě zvýší delším užíváním.

Tady Orel3. dubna 2021

Po 2 týdnech užívání čistá 0, ozvu se až doberu

Cena předčí účinky

Místo erekce ejekce, ale peněz.

Registrovaný uživatel16. října 2021

Bez vlivu

Registrovaný uživatel11. října 2022

Beru podle návodu a účinek po 3 týdnech nikde ani v nejmenším. Vyhozené peníze prodáváte něco co nefunguje.

Registrovaný uživatel5. července 2022

vůbec žádné změny

Registrovaný uživatel11. července 2021

Splňuje vše, co popisuje v nabídce.

Nez aznamenal jsem

Registrovaný uživatel7. října 2021

jisté zlepšení ale mohlo by to být lepší

čekal jsem lepší výsledek

Registrovaný uživatel18. června 2021

nestalo se nic, asi placebo

Registrovaný uživatel10. února 2023

Produkt užívám dle návodu. Každý asi očekáváme okamžitý nástup ale tak tomu není. Poznáte to poznenáhlu až tak po 3-4 týdnech a to zejména ráno. Pak se začínáte cítit jako zamlada. Říkám cítit, to ale neznamená konat. Je potřeba ještě něco obdobného slupnout před milováním. Důležité ale je večer se nepřežírat, nechlemstat pivo a jiný alkohol, tak max. 2 decky vína a hlavně si obecně udržovat kondici, chroustat i zeleninku.

Žádné jsem nezjistil

Závěrem : určitě to pomůže když se

Registrovaný uživatel3. listopadu 2022

Žádný efekt.

Registrovaný uživatel3. listopadu 2022

Žádné

Vůbec žádný efekt. Užíval jsem podle doporučení a nic.

Vyhozené peníze, žádám o vrácení!

Registrovaný uživatel27. července 2022

Nedostavilo se nic...

Bohužel na mě nefunguje.

Registrovaný uživatel7. března 2021

Žádné účinky

Registrovaný uživatel22. prosince 2020

U mne asi funguje.

Určité spíše jen nepříjemné vedlejší účinky - viz shrnutí.

Mám 45let, nespokojen jsem byl se svou sníženou vzrušivostí a libidem. První týden jsem bral 3x denně. V tomto období jsem si vzpomněl na už zapomenuté ranní erekce (spíš teda noční - kolem 2-3 hodiny ráno), které mne začaly budit a začaly být po několika dnech i mírně bolestivé a poměrně dlouhé (20 minut?). V tomto období také začaly nepříjemné pocity v podbřišku. Po doporučeném snížení dávkování na 2 tbl denně se tyto potíže zmenšily, ale nezmizely. Po ca. 3 týdnech jsem skončil na ca. 1 tbl denně (beru pár dní před "očekávaným" sexem :) Neměl jsem výrazné potíže s erekcí, ale teď je to mnohem lepší. U libida ale žádný nárůst nepozoruji. Vášeň mne chytne až při sexu. Takže ano, Arginmax doporučuji, ale mám určitou obavu o vedlejší účinky (zvláštní pocit v podbřišku a dost dlouhé ranní erekce - odb. asi "priapismus" ?). Vyřešil jsem snížením dávkování. Ještě nevím, co bude dál. Byla mi také diagnostikována varikokéla (která snad může také způsobit sníženou hladinu testosteronu), takže možná další užívání zvážím, příp. přejdu na odbornou léčbu.

Registrovaný uživatel2. prosince 2020

Viagru nenahradí.

pavelkriz4123. listopadu 2023

Umí podržet

Ladislav.Oravec29. února 2024

Těžko hodnotit protože nelze srovnávat, zda jsou příznivé účinky zásluhou ArginMaxu nebo životosprávou.

tovev14. února 2024

Nefunguje.

peskaji30. prosince 2023

Funguje přesně tak, jak uvádí výrobce

Vyšší cena

David24. prosince 2023

Čekal jsem od toho větší "zázrak". Je to někdy lepší, než to bylo, ale že by to byly "křiky", se říct nedá. Jsem mladý, tak bude problém asi někde jinde.