Hlavní obsah stránky

Sex v pěti dílech světa - Miloslav Stingl (2006, pevná)

  • Sex v pěti dílech světa - Miloslav Stingl (2006, pevná)
  • Sex v pěti dílech světa - Miloslav Stingl (2006, pevná)
Sex v pěti dílech světa - Miloslav Stingl (2006, pevná)

Významný český cestovatel Miloslav Stingl zvolil poněkud jiný pohled – svých bohatých cestovatelských zkušeností využil k vytvoření poutavého vyprávění o milostných a sexuálních praktikách na pěti kontinentech. Pro českého čtenáře je bezesporu zajímavé vydat se do exotických míst a nahlédnout do tajemství tak intimního, jako je sex.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJOTA

Popis

Významný český cestovatel Miloslav Stingl zvolil poněkud jiný pohled – svých bohatých cestovatelských zkušeností využil k vytvoření poutavého vyprávění o milostných a sexuálních praktikách na pěti kontinentech. Pro českého čtenáře je bezesporu zajímavé vydat se do exotických míst a nahlédnout do tajemství tak intimního, jako je sex. Ještě dnes existují některé indiánské kmeny a africké národy, nad jejichž svatebními či zásnubními rituály člověk žasne.

Parametry

Jazykčeština
Počet stran120
Produktové číslo978-80-7217-388-4
Rok vydání2006
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné