Hlavní obsah stránky

Sensor Merino Wool 330 pánská mikina celozip modrá

Celopropínací Kombinace dvou materiálu¨ů Většinový podíl Merino vlny Ve vlně Merino se nemnoží bakterie, které způsobují nepříjemný zápach Vynikající termoregulační vlastnosti Efektní rozdílná barevnost vnitřní a vnější strany Vyrobeno v EU Složení materiálu: 56% Vlna Merino Wool, 38% Polypropylen, 6% Polyamid Praktická a pohodlná pánská mikina MERINO WOOL UPPER vznikla kombinací dvou skvěle se doplňujících materiálů. Vnější část barevně odlišná od té vnitřní je vyrobena z Merino vlny, zatímco ta vnitřní z Nano Soft polypropylenu.

Vybrat variantu (1)

Sensor Merino Wool 330 pánská mikina celozip modrá XL

1 varianta pro
Sensor Merino Wool 330 pánská mikina celozip modrá

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSensor

Popis

Celopropínací Kombinace dvou materiálu¨ů Většinový podíl Merino vlny Ve vlně Merino se nemnoží bakterie, které způsobují nepříjemný zápach Vynikající termoregulační vlastnosti Efektní rozdílná barevnost vnitřní a vnější strany Vyrobeno v EU Složení materiálu: 56% Vlna Merino Wool, 38% Polypropylen, 6% Polyamid Praktická a pohodlná pánská mikina MERINO WOOL UPPER vznikla kombinací dvou skvěle se doplňujících materiálů. Vnější část barevně odlišná od té

Parametry

Velikost oblečeníXL
Barvamodrá
Materiál oblečenívlna

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Pánské mikiny Sensor