Hlavní obsah stránky

Seiko SXDG99P1

  • hodinky Seiko SXDG99P1
hodinky Seiko SXDG99P1

Ať už vyrazíte na pracovní oběd nebo na výlet s rodinou, hodinky z dílny značky Seiko budou vždy tím nejlepším společníkem. Jejich postupně se zesvětlující tmavě modrý ciferník sází na klasický design - zdobí ho úzké ručičky a indexy s číslicemi, potěší i datumovka na pozici 3.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSeiko

Popis

Ať už vyrazíte na pracovní oběd nebo na výlet s rodinou, hodinky z dílny značky Seiko budou vždy tím nejlepším společníkem. Jejich postupně se zesvětlující tmavě modrý ciferník sází na klasický design - zdobí ho úzké ručičky a indexy s číslicemi, potěší i datumovka na pozici 3. Pouzdro i tah jsou vyrobené z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli. Milovníci vody ocení voděodolnost až do 100 metrů, která umožňuje plavání s hodinkami na zápěstí. Vsaďte na doplněk, který se stane základním kamenem vaší šperkovnice.

Parametry

Určení hodinekdámské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkasafírové
Barvašedá/stříbrná
Typ řemínkuocel
Typ strojkuQuartz - baterie

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hodinky Seiko

Všechny hodinky Seiko