Hlavní obsah stránky

Seiko SRPD27K1

  • hodinky Seiko SRPD27K1
hodinky Seiko SRPD27K1

Hodinky Prospex z dílny značky Seiko jsou jako stvořené pro všechny pány, kteří si užívají život naplno. Jejich černý ciferník zaujme na první pohled výraznými luminiscenčními ručičkami a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času, potěší i datumovka s ukazatelem dne v týdnu se zvětšujícím sklíčkem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSeiko

Popis

Hodinky Prospex z dílny značky Seiko jsou jako stvořené pro všechny pány, kteří si užívají život naplno. Jejich černý ciferník zaujme na první pohled výraznými luminiscenčními ručičkami a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času, potěší i datumovka s ukazatelem dne v týdnu se zvětšujícím sklíčkem. Pouzdro korunované výraznou otočnou lunetou je vyrobené z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli. Na zápěstí se hodinky připínají poctivým silikonovým řemínkem, který je odolný a vám dlouho vydrží jako nový.

Parametry

Budíkne
Datumovkaano
Tachymetrne
Luminiscenceano
Chronometrne
Chronografne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hodinky Seiko

Všechny hodinky Seiko