Hlavní obsah stránky

Seiko Prospex Save The Ocean SRPD23K1

  • hodinky Seiko Prospex Save The Ocean SRPD23K1
hodinky Seiko Prospex Save The Ocean SRPD23K1

Jste vodní živel? Trávíte každou volnou chvíli potápěním pod hladinu a jako nejideálnější dovolenou si představujete řádění na surfu ve vlnách? Pak jsou pro vás hodinky Seiko Prospex ze speciální řady Save the Ocean jako stvořené. Model vznikl ve spolupráci s oceánologem Fabienem Cousteauem - část zisku z prodeje těchto hodinek poputuje na účet centra na záchranu oceánu vedenou právě tímto odborníkem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSeiko

Popis

Jste vodní živel? Trávíte každou volnou chvíli potápěním pod hladinu a jako nejideálnější dovolenou si představujete řádění na surfu ve vlnách? Pak jsou pro vás hodinky Seiko Prospex ze speciální řady Save the Ocean jako stvořené. Model vznikl ve spolupráci s oceánologem Fabienem Cousteauem - část zisku z prodeje těchto hodinek poputuje na účet centra na záchranu oceánu vedenou právě tímto odborníkem. Ciferník v barvě oceánské modři vás na první pohled upoutá vzorem ve tvaru rozvlněného moře s ploutví kryticky ohroženého žraloka bílého.

Parametry

Určení hodinekpánské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkahardlex
Barvašedá/stříbrná
Typ řemínkuocel
Typ strojkumechanické automat

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hodinky Seiko

Všechny hodinky Seiko