Hlavní obsah stránky

Screenshield ochranné sklo pro Huawei Honor 50

  • fólie pro mobilní telefon Screenshield ochranné sklo pro Huawei Honor 50
fólie pro mobilní telefon Screenshield ochranné sklo pro Huawei Honor 50

Screenshield Tempered Glass Protection nabízí extrémní ochranu displeje pro váš chytrý telefon Huawei Honor 50. Tenká vrstva 0,26 mm tvrzeného skla dokáže odolat i velmi silným nárazům, poškrábání od ostrých předmětů a současně zamezí vzniku nevzhledných otisků prstů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuScreenshield

Popis

Screenshield Tempered Glass Protection nabízí extrémní ochranu displeje pro váš chytrý telefon Huawei Honor 50. Tenká vrstva 0,26 mm tvrzeného skla dokáže odolat i velmi silným nárazům, poškrábání od ostrých předmětů a současně zamezí vzniku nevzhledných otisků prstů. Jednoduchá a suchá aplikace, plná transparentnost, zaoblené hrany skla, vysoká tvrdost hodnocená na stupnici 9H – to vše dělá ze Screenshield Tempered Glass Protection ideálním řešením ochrany displeje pro náročné. V případě celoplošného poškození můžete zažádat o výměnu v rámci doživotní záruky.

Parametry

Tvrzené skloano
Výrobce telefonuHuawei

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Ochranné fólie a skla pro mobilní telefony Screenshield

Všechny ochranné fólie a skla pro mobilní telefony Screenshield