Hodnocení: 20%
dobrý záběr,jinak nic...
Nastartuje ,ale po delší době sekaní a vypnutí už nechce nastartovat,udělal jsem proto vše ,ale stále nic ,mysleel jsem Německá kvalita ,ale omyl čína a nefunkční za ty peníze katastrofa ,drahé náhradní díly ,hlavně od Garlandu ,ty to mají extermě předražené ,každopádně si tuto značku už nikdy nekoupím....běs a hrůza
