Hodnocení: 80%
dobrá ovladatelnost




| 5 | 3x | ||
| 4 | 6x | ||
| 3 | 4x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 1x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
dobrá ovladatelnost
vyndavání košíku horem je výhoda - nebrání výztuhy v držadle.
Lehká manipulace při sečení složitějších ploch a pod stromy.
regulace zvyšování otáček je nestabilní se zátěží při sečení !!!
uchycení košíku do sekačky se stranovou vůlí a jeho neergonomická rukojeť
řešit regulaci otáček - nastavení.
upravit uchycení košíku a jeho rukojeť
Mohl by být trochu širší košík.
Cena, nezůstává za ní posekaná tráva, natlačí trávu v koši, dostatečně výkonná, lehká, velká kolečka, primer.
Manipulace s košem, koš je z tenké tkaniny
Poměr cena - užitná hodnota velmi dobrý. Lanko chcípáku překáží při manipulaci z košem - zkusím ho přemontovat na levou stranu.
Sekačka lehká, dobrá manipulace, poseká i vyšší trávu. Startuje na škubnutí.
Vyzkouším to na jaře, na sněhu to nejde.
Sekačka je malá,lehká a díky tomu,že nemá pojezd,tak se dá kličkovat mezi keři apod. .Otvor do koše je po celé šíří sekačky a tak se plní dobře koš.Obsah motoru umožňuje vjet i do vysoké trávy.Dobře,lehce startuje a
umožňuje to i při studeném startu "pumpička"paliva.
Asi by to chtělo malinko vyšší otáčky,aby byl sestřih opticky100%.Takle to hodnotím (střih) na 90%.
Mám ji krátce,ale myslím,že v této třídě je nejlepší na trhu.