Hlavní obsah stránky

SCHAUMA balzám regenerace&péče 200ml

  • SCHAUMA balzám regenerace&péče 200ml
  • SCHAUMA balzám regenerace&péče 200ml
SCHAUMA balzám regenerace&péče 200ml

Schauma Fresh it Up! balzám pro rychle se mastící kořínky a suché konečky 200 ml, Schauma Fresh it Up! balzám pro rychle se mastící kořínky a suché konečky 200 ml Receptura bez silikonů s výtažkem z mučenky čistí kořínky vlasů pro 48h pocit svěžesti, posiluje strukturu vlasů a pečuje o namáhané konečky. Receptura s intenzivním pečujícím proteinem navrací vlasům ztracené proteiny.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSchwarzkopf

Popis

Schauma Fresh it Up! balzám pro rychle se mastící kořínky a suché konečky 200 ml, Schauma Fresh it Up! balzám pro rychle se mastící kořínky a suché konečky 200 ml Receptura bez silikonů s výtažkem z mučenky čistí kořínky vlasů pro 48h pocit svěžesti, posiluje strukturu vlasů a pečuje o namáhané konečky. Receptura s intenzivním pečujícím proteinem navrací vlasům ztracené proteiny. Použití: Vmasírujte do mokrých vlasů, nechte krátce působit a pečlivě

Parametry

Objem200 ml
Produktové číslo0056040210

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Kondicionéry a balzámy Schwarzkopf

Všechny kondicionéry a balzámy Schwarzkopf