Hlavní obsah stránky

Sanytol desinfekce na tkaniny 500ml

  • aviváž Sanytol desinfekce na tkaniny 500ml
aviváž Sanytol desinfekce na tkaniny 500ml

Víte, že mikroby přítomné v textilních tkaninách způsobují zápach a mohou zapříčinit nemoci nebo podráždění pokožky? Sanytol expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul dezodorační a dezinfekční přípravek, který působí hloubkově a ničí bakterie, plísně a viry. Odstraňuje také zápach zatuchlosti, cigaret, zvířat, z vaření a navrací tkaninám svěžest čistého prádla.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSanytol

Popis

Víte, že mikroby přítomné v textilních tkaninách způsobují zápach a mohou zapříčinit nemoci nebo podráždění pokožky? Sanytol expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul dezodorační a dezinfekční přípravek, který působí hloubkově a ničí bakterie, plísně a viry. Odstraňuje také zápach zatuchlosti, cigaret, zvířat, z vaření a navrací tkaninám svěžest čistého prádla. Díky systému extra jemného rozprašování uvolňuje malé kapičky, které usnadňují velmi rychlé

Parametry

Objem0,5 l

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky