Hlavní obsah stránky

SanDisk Ultra microSDXC 256 GB Class 10 + adaptér SD (SDSQUAC-256G-GN6MA)

Paměťová karta SanDisk Ultra microSDXC 256 GB Class 10 + adaptér SD (SDSQUAC-256G-GN6MA)

Paměťová karta SanDisk Ultra microSDXC umožňuje efektivní přehrávání snímků a Full HD videí a zvyšují výkon aplikací mobilního telefonu nebo tabletu. Přiložený adaptér SD umožňuje rychle přenášet soubory z počítače do mobilního telefonu nebo tabletu   Vestavěné bezpečnostní funkce umožňují uživatelům stahovat, ukládat a přehrávat chráněný obsah z/do kompatibilních zařízení do 150 MB/s.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSanDisk

Popis

Paměťová karta SanDisk Ultra microSDXC umožňuje efektivní přehrávání snímků a Full HD videí a zvyšují výkon aplikací mobilního telefonu nebo tabletu. Přiložený adaptér SD umožňuje rychle přenášet soubory z počítače do mobilního telefonu nebo tabletu   Vestavěné bezpečnostní funkce umožňují uživatelům stahovat, ukládat a přehrávat chráněný obsah z/do kompatibilních zařízení do 150 MB/s. Rozměry: 11 x 15 x 1 mm.

Parametry

Typ paměťové kartymicroSDXC
SD adaptérano
Produktové čísloSDSQUAC-256G-GN6MA
Kapacita karty256 GB
Rychlost při čtení150 MB/s

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Paměťové karty SanDisk

Všechny paměťové karty SanDisk