Hlavní obsah stránky

SanDisk Ultra microSDXC 128 GB 120 MB/s + adaptér (SDSQUA4-128G-GN6MA)

Paměťová karta SanDisk Ultra microSDXC 128 GB 120 MB/s + adaptér (SDSQUA4-128G-GN6MA)

Ukládejte si vzácné vzpomínky v podobě fotografií a videí na paměťovou kartu ve svém telefonu, ze které je snadno můžete zálohovat do počítače a dalších zařízení. Karta Sandisk microSDHC Ultra si rozumí se všemi zařízeními s operačním systémem Android, lze ji tedy používat u telefonů, tabletů a řady dalších zařízení.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSanDisk

Popis

Ukládejte si vzácné vzpomínky v podobě fotografií a videí na paměťovou kartu ve svém telefonu, ze které je snadno můžete zálohovat do počítače a dalších zařízení. Karta Sandisk microSDHC Ultra si rozumí se všemi zařízeními s operačním systémem Android, lze ji tedy používat u telefonů, tabletů a řady dalších zařízení. Nabídne vám bohatou kapacitu 128 GB, která vám zajistí dostatek místa nejen na videa a fotografie, ale také hudbu a další soubory, které

Parametry

Typ paměťové kartymicroSDXC
SD adaptérano
WiFine
Rychlost při čtení120 MB/s
Kapacita karty128 GB
USB čtečkane
Rychlost při zápisu20 MB/s
Produktové čísloSDSQUA4-128G-GN6MA

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Paměťové karty SanDisk

Všechny paměťové karty SanDisk