Hlavní obsah stránky

Samsung WW90T554DAE/S7

Předem plněná, chytrá pračka Samsung WW90T554DAE/S7 využívá technologii Eco Bubble, která poskytuje vysoký čistící výkon i při nižší teplotě vody. Vytváří z pracího prostředku a vody jemnou pěnu, která do prádla pronikne mnohem rychleji a dostane se ke všem vláknům tkaniny.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Popis

Předem plněná, chytrá pračka Samsung WW90T554DAE/S7 využívá technologii Eco Bubble, která poskytuje vysoký čistící výkon i při nižší teplotě vody. Vytváří z pracího prostředku a vody jemnou pěnu, která do prádla pronikne mnohem rychleji a dostane se ke všem vláknům tkaniny. Praní je tak efektivnější a kvalitnější, protože prací prostředek rovnoměrně prostoupí celou textilii, a to i při nižších teplotách. Kromě snížení nákladů na ohřev vody tak Eco Bubble navíc poskytuje vašemu prádlu mnohem šetrnější a jemnější péči.

Parametry

Výška85 cm
Šířka60 cm
Hloubka55 cm
Energetická třídaA
Umístěnívolně stojící
Kapacita praní9 kg

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pračky Samsung

Všechny pračky Samsung