Mobilní telefon Recenze Samsung Galaxy S10+ (G975F)

Recenze Samsung Galaxy S10+ (G975F)

S chytrým telefonem Samsung Galaxy S10+ se nebudete nudit, sledujte jeho mimořádně rozsáhlý Infinity-O displej bez rušivého výřezu. Odemkněte ho ultrazvukovým snímačem otisků přímo v obrazovce a objevte inteligentní funkce čtveřice jeho precizních fotoaparátů. To všechno, a ještě mnohem víc, vám nabídne revoluční Galaxy S10+. Klíčové vlastnosti - Dynamic AMOLED Infinity-O displej - prvotřídní úroveň zabezpečení - profesionální fotoaparát - bezdrátové sdílení energie Prémiový smartphone Samsung Galaxy S10+ Jubilejní desátý chytrý telefon firmy Samsung má intuitivní ovládání a zbrusu nový design, kterým si vás prostě a jednoduše získá.

Porovnat ceny od 10 138 Kč

SMARTmania.cz3. března 2019
SMARTmania.cz

Samsung Galaxy S10+ láká na výtečné zpracování, špičkový displej, vysoký výkon, skvělou výdrž baterie a široké možnosti zabezpečení. Výrazná negativa telefon nemá a velmi dobré výsledky podává také fotoaparát. Drobnou vadou na kráse by mohla být třeba chybějící notifikační dioda a někomu může vadit otvor pro čelní kamery, který se však dá softwarově skrýt.

povedený vzhled a dílenské zpracování

špičková výbava i výkon

rychlé odemykání čtečkou v displeji i obličejem

slušná výdrž, možnosti nabíjení

skvělá konfigurace fotoaparátů

skvěle odladěný Android 9.0 a One UI

IP68, voděodolné tělo

absence notifikační diody

vyšší cena

pro někoho otvor v displeji

Více na SMARTmania.cz
Mobilenet3. března 2019
Mobilenet

Na nový Samsung Galaxy S10+ jsme se opravdu dlouho těšili a není se čemu divit. Stačí zmínit ultrazvukovou čtečku otisků prstů v displeji, soustavu pěti fotoaparátů nebo nový Dynamic AMOLED panel. A ani tím stále nekončí výčet novinek, se kterými nejvybavenější Desítka přichází. Jak se Samsungu podařilo všechny tyto vlastnosti zkombinovat a zdali finální produkt stojí za vaši pozornost, to si zodpovíme v právě začínající recenzi.

líbivý a elegantní vzhled

příkladně tenké rámečky kolem displeje

jemné rozlišení a vysoký jas displeje

ultrazvuková čtečka otisků prstů

oproti konkurenci pomalejší nabíjení

Více na Mobilenet
Registrovaný uživatel3. srpna 2019

Rychlost, display, odolnost.

Ma nejspíš perfektní foťák, díky absenci umělé inteligence pro focení to ale na rozdíl např. od Huawei nepoznáte.

Svetandroida.cz26. února 2019
Svetandroida.cz

Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10+ a Samsung Galaxy S10e – tři nové telefony byly dnes představeny. Výroční řada S10 oslavuje 10 let Galaxy telefonů. Korejská společnost opět posunuje laťku o kousek výše. Nové smartphony se můžou pyšnit Infinity-O displejem, ultrazvukovou čtečkou otisků prstů v displeji i třeba skvělými fotoaparáty. Pojďte se s námi podívat na recenzi Galaxy S10.

Výborný displej

Nadstavba Samsung One UI

IP68, 3,5mm jack, NFC

Vysoká cena

Hůře umístěné tlačítko zapínání/vypínání

Chybí LED a skener oční duhovky

Kluzká záda telefonu, která se rychle zašpiní

Více na Svetandroida.cz
Registrovaný uživatel13. října 2019

Koupil jsem ho jako náhradu za Lumii 950XL a bez problémů zvládá vše na co jsem byl zvyklí. Velikost je tak akorát, překvapivá je baterie, která výdrž i při intenzivním používání 2 dny. Čitelnost na slunci je výborná. Rychlý, výkonný, bezproblémový při komunikaci s TV.

Nic.

Doporučuji.

Varianta 128 GB Prism Black
Registrovaný uživatel17. září 2019

Výdrž baterie. Velmi kvalitní displej Dostatečná velikost úložiště. Optimální velikost paměti. Slušný výkon procesoru. Kvalitní fotoaparát. Dobrý zvuk. Dokonalý vzhled.

Některé aplikace od Samsungu jsou příliš otravné.

Jednoznačně doporučuji.

Registrovaný uživatel21. června 2022

věděl jsem, co umí, pro mne jasná volba, nejsem expert, telefon mám především na telefonování a také volání přes sociální sítě a tento model má dostatečnou paměť, naplňuje tak mou potřebu dokonale

Varianta 128 GB Prism White
Registrovaný uživatel17. října 2021

Starší telefon, ale ještě pořád dostačující parametry.

Nevím.

Kvalitní telefon za dobrou cenu.

Varianta 128 GB Prism Black
Registrovaný uživatel22. února 2021

Výborný displej hardverová podpora na vinikající úrovni fotoaparát super a celkově je ten telefon odladěný a výborný úrovni

Pomalejší nabíjení....to je tak všechno co by mě vadilo...

Super telefon za ty peníze...

Registrovaný uživatel17. února 2021

Super

Nic

Pokles ceny láká ke koupi

Varianta 1 TB Ceramic Black
Registrovaný uživatel16. února 2021

Fotoaparát. Rychlost. Perfektní pevná paměť (512 GB). Dobrý displej.

Ve své době to byla jednička, která si udržela dobrou pozici i dnes, tzn po téměř dvou letech.

Registrovaný uživatel1. února 2021

Amoled display,noční režim,foťák,na telefon skvělý zvuk.

Spokojen

Registrovaný uživatel29. prosince 2020

Splňuje očekávání

Velmi dobrý

Registrovaný uživatel10. dubna 2020

Vše funguje, jak má.notifi

Nemá notifikacni dohodu. Ale je místo toho apka, která ji nahrazuje.

Registrovaný uživatel19. srpna 2019

kvalitní a spolehliví super rychlost, přehledný používám denně a každý den mne překvapuje

nic

vřele doporučuji

Registrovaný uživatel10. srpna 2019

Dostatečný výkon, rychlá interní storage 512 GB, voděodolný, velmi kvalitní foťák, možnost použití jako notebook s externí klávesnicí, myší a zobrazovačem.

Varianta 512 GB Ceramic Black
Registrovaný uživatel12. ledna 2020

Vyborny telefon. Libi se mi csechno.

Krome ceny, jine zapory nejsou.

Varianta 128 GB Blue
Registrovaný uživatel20. srpna 2019

Nic, jo snad jen, že to dobrá svítilna.

Odfláknutý telefon. Nic není dotažené na 100%, slabá výdrž baterie, v menu chaos, nedokonalá čtečka otisků i přesto, že jsem stáhnul fólii. Na Huawei opravdu nemají šikmooký bratři !!

Škoda peněz, stačí se podívat na bazoš, jak se těch krámů všichni zbavují!

Blazej Damborsky13. ledna 2022
Registrovaný uživatel22. října 2021