Hlavní obsah stránky

Samsung EB-L1M7FLU baterie 1500mAh Li-Ion (EU lister)

  • baterie pro mobilní telefon Samsung EB-L1M7FLU baterie 1500mAh Li-Ion (EU lister)
baterie pro mobilní telefon Samsung EB-L1M7FLU baterie 1500mAh Li-Ion (EU lister)

Produkt: Baterie 1500mAh Samsung I8200 / Galaxy S3 Mini VE - Originální EB-L1M7FLU s NFC (Bulk) Popis: Kvalitní originální baterie typu Li-ION. Parametry baterie: Obsažené akumulátorové články s technologií Li-ION patří mezi nejmodernější typy akumulátorů a kromě vysoké kapacity a dobré životnosti zaručují vysoký výkon.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSamsung

Popis

Produkt: Baterie 1500mAh Samsung I8200 / Galaxy S3 Mini VE - Originální EB-L1M7FLU s NFC (Bulk) Popis: Kvalitní originální baterie typu Li-ION. Parametry baterie: Obsažené akumulátorové články s technologií Li-ION patří mezi nejmodernější typy akumulátorů a kromě vysoké kapacity a dobré životnosti zaručují vysoký výkon. Mezi další výborné vlastnosti patří též skutečnost, že v podstatě netrpí tzv. "paměťovým efektem", který se u starších typů baterií negativně projevuje na kapacitě baterie při používání.

Parametry

Typ akumulátoruLi-lon
Napětí3,8 V
Kapacita baterie1500 mAh
Produktové čísloEB-L1M7FLUCSTD

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Baterie pro mobilní telefony Samsung

Všechny baterie pro mobilní telefony Samsung