Televizor Recenze Samsung 85" LED (UE85AU7172UXXH)

Produkt již není v prodeji

Recenze Samsung 85" LED (UE85AU7172UXXH)

S technologií PurColor se při sledování stanete svědky realistické akce, která vás pohltí tak, jako byste byli hlavními postavami sledovaného příběhu. S touto technologií přináší televize Samsung neuvěřitelné vyznění bohatého barevného spektra. Kvalitní obraz jde ruku v ruce s vysokým rozlišením televize Samsung UE85AU7172UXXH. Pokročilý 4K Upscaling vám nabídne špičkovou 4K kvalitu a propracovaná technologie mapování barev vás vtáhne do světa nekončících barevných odstínů – přesně jak tvůrci zamýšleli.

Registrovaný uživatel21. března 2022

Jednoduché ovládání.

Nic

Kupovala jsem pro taťku,který není kamarád s moderní technikou. Vychvaluje si jednoduchou obsluhu,krásný obraz i zvuk a celkově nadšení. Takže pro nenáročného uživatele jistě doporučuji

Varianta 50"
Registrovaný uživatel23. července 2021

Tato televize je skvělá (nevadí, že je to loňský model) dobrá cena.

Měl jsem obavy z dopravy, ale televize byla v pořádku, obal je masivní, tuhý.

Registrovaný uživatel1. prosince 2021

Intuitivní nastavení i ovládání, pěkný obraz, po objednání vyzvednutí ihned na prodejně.

Spokojenost.

Varianta 50"
Registrovaný uživatel17. května 2022

Za tu cenu je to docela pecka.Hraji na obyčejnou síťovku a obraz jako fotka.Zadne (obcas někde bílá tečka)..nikde nic.Je to opravdu velká obrazovka,takže bych doporučoval vzdálenost sledování min.3,5-4metry,jinak si ukroutite hlavu.Ma to vše co potřebují+ internetový prohlížeč,tak bych doporučil zakoupit bezdrátovou myš..je to daleko rychlejší a v podstatě to je náhradní PC.

Při zavádění do provozu mi nesla zadat čeština(možná můj problém,bůh ví co jsem na ovládací mačkal)ale po dotazů na Zákaznické centrum mi poradili a pak bez problémů.Jinak ZC funguje bezvadně a jsou tam frajeři,kteří Vám poradí asi se vším.Manual k tel.je napsán dost obecně,takže každý si musí ovladač osahat a sám přijít na funkci tlačítek(hodně zdvojených funkci,která konkrétně mě docela mátla),ale je to o zvyku a dnes už v poho.

Registrovaný uživatel21. března 2022

Cena

Neprehrava avi.

Varianta 58"
CoVybrat.cz10. června 2021
CoVybrat.cz

Tato modelová řada se za posledních let mnoho nezměnila. Ale v tomto případě je to snad i dobře. Protože (při dobře nastavené ceně, kam se dostane vždy cca 5 měsíců po uvedení na trh) představuje tu nejlepší volbu pro méně náročné uživatele. Samsungu se daří cenu snižovat skutečně na nízkou úroveň a žádný z konkurentů nedokáže za stejnou cenu nabídnout stejnou kvalitu. Kéž by to stejné šlo říci u špičkových modelů kde naopak Samsung stále hraje druhé housle. Pochopitelně se některé nedostatky najdou (chybějící sluchátkový konektor, nepodpora některých formátů ...). Ale část z nich lze řešit a i tak nějsou pro část zájemců limitující. Takže mě opět nezbývá než říct, že tu máme tu nejlepší televizi s cenou lehce nad 10 000 Kč při 55 palcích. Mimochodem, ať se v nabídce (nejen) Samsungu posunute k něčemu výrazně lepšímu, tak je to Q70A, která bude dlouhodobě vždy o nějakých 5 000 Kč dražších.

bezkonkurenční poměr ceny a kvality obrazu

dobrý kontrast

jednoduchý a funkční systém

Průměrný zvuk

Nemá výstup pro sluchátka

Reálně “bez HDR”

Nemá lokální tlumení

Více na CoVybrat.cz
Registrovaný uživatel9. dubna 2023

Krásný obraz i zvuk. Jednoduché ovládání. Skvělý poměr cena/výkon.

Na žádný jsem nepřišel.

Registrovaný uživatel18. března 2023

Skvělý obraz i zvuk, veliká spokojenost

Registrovaný uživatel28. února 2023

- osvědčený produkt Samsung (již 4. televize) - kvalitní obraz

- při přepínání programů pomalý náběh - ovladačem se špatně manipuluje (původní s klasickými tlačítky byl rychlejší) - slabý zvuk kanálů (je nutno zvýšit hlasitost min. na 30)

- za slušný peníz slušná televize

Registrovaný uživatel12. ledna 2023

Jasny obraz, trochu slozitejsi ovladani, vyborna cena.

Velmi spokojen

Registrovaný uživatel11. ledna 2023

Není co řešit, televize patří ke špičkám na trhu.

Ovladač, na který si já konzerva těžce zvykám ;-)

Spokojednost

Registrovaný uživatel8. ledna 2023

OK.

Registrovaný uživatel6. ledna 2023

Vynikající obraz i zvuk. Za tuto cenu bezkonkurenční.

Žádné

Registrovaný uživatel22. června 2023

výborný výrobek

nemá

Registrovaný uživatel5. června 2023

Rychlost a cena

Registrovaný uživatel17. dubna 2023

Rychla, dobry obraz a zvuk

Za cenu 9tisic skvela televize, na minimalisticky ovladac jsem si rychle zvykl

Registrovaný uživatel4. února 2023

Super

Varianta 58"
Registrovaný uživatel8. ledna 2023

pokud je na co se dívat tak TV používám denně večer

nemá sluchátkový výstup !!! nesrozumitelná nápověda při instalaci TV (patrně neodpovídající a nesrozumitelné překlady) a tím pro amatéra velmi obtížná a zdlouhavá instalace zbytečně mnoho funkcí složité a nezvyklé dálkové ovládání stojany neumožňují někdy potřebné otočení TV na ploše skříňky

Registrovaný uživatel2. ledna 2023

Malý a špatně ovladatelné dálkové ovládání

Varianta 85"
Registrovaný uživatel23. prosince 2022