Televizor Recenze Samsung 65" OLED (QE65S95BATXXH)

Produkt již není v prodeji

Recenze Samsung 65" OLED (QE65S95BATXXH)

Chytrá televize Samsung 65" OLED (QE65S95BATXXH) o velikosti 165 cm vám přinese filmový zážitek v rozlišení 4K (3840 × 2160). K realistickému podání barev a vysokým kontrastům přispěje technologie OLED, která funguje na principu samosvítících pixelů. Klíčové vlastnosti televize Samsung 65" OLED (QE65S95BATXXH) - typ panelu: OLED - velikost televize: 65" - programy lze sledovat v rozlišení 4K (3840 × 2160) - pro připojení příslušenství můžete využít 4 HDMI a 2 USB Televize s úhlopříčkou 65" je vhodnou volbou do velkých pokojů. Ideální pozorovací vzdálenost je 2–⁠2,7 metrů.

Registrovaný uživatel27. února 2023

Především naprosto nepřekonatelný zvuk. Kvalita obrazu je u OLED opravdu skvělá. Design plochého monitoru na zdi je velice top.

Bohužel stale Samsung řeší veškeré porty hluboko za okrajem obrazovky. Při instalaci na zeď téměř nemozné cokoliv zapojit. Opět se musí řešit přes adaptér aby bylo vše přístupné.

Tento model opravdu podoručuji. Myslím, že i náročný uživatel bude překvapený.

h-boss8. října 2023

za 28 tis. výborná telka

nic mě nenapadá

Registrovaný uživatel8. září 2023

nevím, mám ale o generaci novější model, ten má skutečně velmi dobrý obraz plný živých barev, i zvuk je natolik dobrý, že je otázkou, zda ještě soundbar Bose dává smysl. Měl jsem obavy z OS, i ten je ale svižný a dá se s ním pracovat.

hlavním nedostatkem je to, že jsem tuto TV nedostal doručenu, hodnotím proto model QE65S95C, který jsem si nakonec pořídil jako náhradu.

je vtipné, že mi tento dotazník přišel. Po potvrzení dodávky obchodem Electroworld a následném domluvením termínu dodání, tento obchod dodávku zrušil s tím, že se jediná poslední TV se jim poškodila. Úsměvné je, že ji prodávají i nadále, jen za vyšší cenu. Domýšlím si proto, že nechtěli a nezvládli dodržet nabízenou slevovou cenu. TV jsem nakonec koupil o generaci mladší, o 20 tisíc dražší a v jiném obchodě. Electroworld u mne skončil jako neseriózní obchod.

Registrovaný uživatel20. dubna 2023

Kvalita obrazu a zvuku

Registrovaný uživatel17. ledna 2023

Byl mi doporucen pribuznym. Kvalitni obraz. Intuitivni ovladani.

Registrovaný uživatel17. února 2023

Možnost propojení s telefonem Samsung. OLED velmi tenká obrazovka s kvalitním obrazem. Používáme každý den.

Jako každé jiné chytré zařízení: už po třech dnech potřeboval restart. Nedalo se nikde v návodu ani na webu zjistit, jak najednou ztlumený obraz nastavit do původního režimu.

Kvalitní přístroj s obvyklými mouchami zařízení řízených počítačem.

Registrovaný uživatel25. března 2023
Registrovaný uživatel2. února 2023