Hlavní obsah stránky

Salvador Dali It Is Love Intense W EDT

  • Salvador Dali It Is Love Intense W EDT
Salvador Dali It Is Love Intense W EDT

Salvador Dali It Is Love Intense je květinově-ovocný parfém s líbezným podtónem vanilky. Toužíte po výrazných tónech květin a sladkého ovoce? Chcete se obklopovat harmonickou vůní něžné vanilky, jež vám propůjčí neobyčejné pocity souznění a krásy? Potom vyzkoušejte skutečnou oslavu ženské duše.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Dámské parfémy Salvador Dali

Všechny dámské parfémy Salvador Dali

Informace o výrobkuSalvador Dali

Popis

Salvador Dali It Is Love Intense je květinově-ovocný parfém s líbezným podtónem vanilky. Toužíte po výrazných tónech květin a sladkého ovoce? Chcete se obklopovat harmonickou vůní něžné vanilky, jež vám propůjčí neobyčejné pocity souznění a krásy? Potom vyzkoušejte skutečnou oslavu ženské duše. Parfém It Is Love Intense vás zavede do světa, kde zažijete milostné vzplanutí, jehož intenzita nikdy nevyprchá. Vždy, když zatoužíte po neutuchajících pocitech lásky a porozumění, sáhněte po zlatavém koktejlu něhy a krásy parfému It Is Love Intense!

Parametry

Typ parfémutoaletní voda
Orientální vůněano
Objem100 ml

Hodnocení a recenze