Hlavní obsah stránky

Royal Catering RC-DRM311 vyvalovačka těsta

  • Royal Catering RC-DRM311 vyvalovačka těsta
Royal Catering RC-DRM311 vyvalovačka těsta

Univerzální vyvalovačka těsta Royal Catering RC-DRM311 je nepostradatelným pomocníkem pro rychlé vyvalování pizzy, chlebových placek, dortových korpusů, pita chleba a dalších kulatých výrobků z těsta. Stačí vložit těsto o hmotnosti 80 až 210 g do trychtýře stojacího stroje a stisknout tlačítko a motor o výkonu 240 W spustí válec s nepřilnavým povrchem do chodu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRoyal Catering

Popis

Univerzální vyvalovačka těsta Royal Catering RC-DRM311 je nepostradatelným pomocníkem pro rychlé vyvalování pizzy, chlebových placek, dortových korpusů, pita chleba a dalších kulatých výrobků z těsta. Stačí vložit těsto o hmotnosti 80 až 210 g do trychtýře stojacího stroje a stisknout tlačítko a motor o výkonu 240 W spustí válec s nepřilnavým povrchem do chodu. Pomocí otočného ovladače vyberete jednoduše požadovanou tloušťku polotovaru mezi 0 a 5 mm.

Parametry

Produktové čísloRC-DRM311

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Ostatní kuchyňské náčiní Royal Catering

Všechny ostatní kuchyňské náčiní Royal Catering