Hlavní obsah stránky

Rösle Spirálová metla silikonová

  • Rösle Spirálová metla silikonová
Rösle Spirálová metla silikonová

Metla spirálová vyrobená v kombinaci nerezové oceli 18/10 a silikonu, vhodná na zavěšení.Dostane se do veškerých míst hrnce, i do jinak nepřístupných rohů mezi stěnou a dnem hrnce.Zásluhou silikonového povlaku nedochází k poškrábání nádobí, které má choulostivý povrch. Je odolná teplotám až do výše 260°C.Velice kvalitní zpracování zajišťuje správnou funkčnost.Vhodná pro mytí v myčce nádobí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Metla spirálová vyrobená v kombinaci nerezové oceli 18/10 a silikonu, vhodná na zavěšení.Dostane se do veškerých míst hrnce, i do jinak nepřístupných rohů mezi stěnou a dnem hrnce.Zásluhou silikonového povlaku nedochází k poškrábání nádobí, které má choulostivý povrch. Je odolná teplotám až do výše 260°C.Velice kvalitní zpracování zajišťuje správnou funkčnost.Vhodná pro mytí v myčce nádobí. Délka 27 cm Filosofie značky Rösle je od roku 1888 - Kvalita,

Parametry

Produktové číslo95544

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky