Hlavní obsah stránky

Rösle Obracečka děrovaná

  • obracečka Rösle Obracečka děrovaná
obracečka Rösle Obracečka děrovaná

Obracečka děrovaná vyrobená z nerezové oceli 18/10, vhodná na zavěšení.Velice kvalitní zpracování zajišťuje správnou funkčnost.Vhodná pro mytí v myčce nádobí. Délka 33 cm Rozměry přední části: 10,5 x 7,5 cm Filosofie značky Rösle je od roku 1888 - Kvalita, funkce, inovace a design.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Obracečka děrovaná vyrobená z nerezové oceli 18/10, vhodná na zavěšení.Velice kvalitní zpracování zajišťuje správnou funkčnost.Vhodná pro mytí v myčce nádobí. Délka 33 cm Rozměry přední části: 10,5 x 7,5 cm Filosofie značky Rösle je od roku 1888 - Kvalita, funkce, inovace a design. Používá výhradně nerezovou ocel 18/10, která je hygienická, pachově i chuťově neutrální a odolná. Výrobky Rösle jsou praktické a velmi funkční. Estetickou stránkou podtrhují vytříbenost funkce a kvality, díky ktere získali mnohá prestižní ocenění v oblasti designu.

Parametry

Materiál obracečkynerez
Produktové číslo10071

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky