Hlavní obsah stránky

Rösle Naběračka 25,5 cm

  • Rösle Naběračka 25,5 cm
Rösle Naběračka 25,5 cm

Naběračka slévací vyrobená z nerezové oceli 18/10, vhodná na zavěšení.Rovná a poměrně široká nabírací plocha jednoduše nabere i menší kusy potravin ze dna pánve a s jemnějšími potravinami zachází opatrně.Velice kvalitní zpracování zajišťuje správnou funkčnost.Vhodná pro mytí v myčce nádobí.Délka 25,5 cm? 6 cmFilosofie značky Rösle je od roku 1888 - Kvalita, funkce, inovace a design. Používá výhradně nerezovou ocel 18/10, která je hygienická, pachově i chuťově neutrální a odolná.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Naběračka slévací vyrobená z nerezové oceli 18/10, vhodná na zavěšení.Rovná a poměrně široká nabírací plocha jednoduše nabere i menší kusy potravin ze dna pánve a s jemnějšími potravinami zachází opatrně.Velice kvalitní zpracování zajišťuje správnou funkčnost.Vhodná pro mytí v myčce nádobí.Délka 25,5 cm? 6 cmFilosofie značky Rösle je od roku

Parametry

Materiál naběračkynerez
Produktové číslo10006

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky