Hlavní obsah stránky

Rojaplast Květináč obdélníkový 80 x 40 x 30 cm

  • Vyvýšený záhon Rojaplast Květináč obdélníkový 80 x 40 x 30 cm
  • Vyvýšený záhon Rojaplast Květináč obdélníkový 80 x 40 x 30 cm
  • Vyvýšený záhon Rojaplast Květináč obdélníkový 80 x 40 x 30 cm
Vyvýšený záhon Rojaplast Květináč obdélníkový 80 x 40 x 30 cm

Pro všechny, kterým se líbí dřevěné dekorace a rádi se obklopují krásnými věcmi v přírodním stylu, se nabízí obdélníkový květináč Rojaplast. Jde o dřevěný truhlík, do kterého můžete zasadit okrasné květiny, bylinky, zakrslé dřeviny, či různé druhy zeleniny.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRojaplast

Popis

Pro všechny, kterým se líbí dřevěné dekorace a rádi se obklopují krásnými věcmi v přírodním stylu, se nabízí obdélníkový květináč Rojaplast. Jde o dřevěný truhlík, do kterého můžete zasadit okrasné květiny, bylinky, zakrslé dřeviny, či různé druhy zeleniny. Rojaplast obdélníkový květináč je vyrobený z borovicového dřeva. Pokud ho umístíte do interiéru, vytvoříte stylovou dekoraci s krásnou borovicovou vůní. Obdélníkový květináč Rojaplast je vhodný i na vaši terasu, balkón, nebo se klidně může stát součástí vaší zahrady.

Parametry

Barvahnědá
Šířka80 cm
Na nožičkáchne
Délka40 cm
Výška30 cm
S trelážíne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Vyvýšené záhony Rojaplast