Hlavní obsah stránky

Remoska P31F Prima Glass 2 l 01

  • Remoska P31F Prima Glass 2 l 01
  • Remoska P31F Prima Glass 2 l 01
Remoska P31F Prima Glass 2 l 01

Nová verze klasické elektrické mísy Remoska Prima P31F s objemem 2 litry se skládá ze tří částí. Dolní část víka je z hliníku a je potažena nepřilnavým povrchem Teflon Classic.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRemoska

Popis

Nová verze klasické elektrické mísy Remoska Prima P31F s objemem 2 litry se skládá ze tří částí. Dolní část víka je z hliníku a je potažena nepřilnavým povrchem Teflon Classic. Horní část je z nerezového plechu a víkem ze skleněným okénkem. Stojan z odolného plastu, který umožňuje pohodlné a bezpečné servírování pokrmů přímo na Váš stůl. S Remoska můžete péct, zapékat, dusit, smažit, grilovat, opékat toasty, ohřívat nebo rozmrazovat. Vhodná je na všechny druhy masa, jako i cesta. Průměr hrnce 22 cm, hloubka 10 cm, příkon 400 W.

Parametry

Objem2 l
Regulace teplotyne
S okénkemano
Příkon400 W
Průměr22 cm
Materiál poklicenerez

Články k tématu

Domácnost a zahradaRemoska: průvodce současnou nabídkou

Není až tak běžné, že se nějakému výrobku podaří přečkat v přibližně stejné podobě více než padesát let. Remoska je jedním z nich. Ten, kdo má tento retro poklad doma nebo chalupě, pravděpodobně se…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pečicí pánve Remoska

Všechny pečicí pánve Remoska