Hlavní obsah stránky

Reebok Medium Grip černá

  • Reebok Medium Grip černá
Reebok Medium Grip černá

Dámská taška Reebok je velmi praktická, protože ji můžete použít jako tašku na sport, tašku při nakupování a hlavně také jako příruční zavazadlo, které je pro cestování nezbytné. Taška je vyrobená ze snadno omyvatelného materiálu, drží krásně tvar díky vyzpevněnému dnu, které je opatřeno čtyřmi plastovými bochánky chránícími dno před odřením.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Sportovní tašky Reebok

Informace o výrobkuReebok

Popis

Dámská taška Reebok je velmi praktická, protože ji můžete použít jako tašku na sport, tašku při nakupování a hlavně také jako příruční zavazadlo, které je pro cestování nezbytné. Taška je vyrobená ze snadno omyvatelného materiálu, drží krásně tvar díky vyzpevněnému dnu, které je opatřeno čtyřmi plastovými bochánky chránícími dno před odřením. Taška je snadno rozepínatelná díky černé úchytce na zipu. Obsahuje jednu prostornou kapsu uzavíratelnou na zip, uvnitř které se nachází dvě síťované kapsy na jedné straně a na druhé se nachází jedna kapsa uzavíratelná na zip.

Parametry

Objem50 l
Fotbalováne
Florbalováne
Ramenní popruhne
Hokejováne
Raketové sportyne
Barvačerná
Produktové číslo700776

Hodnocení a recenze