Hlavní obsah stránky

Redken Real Control Intense Renewal Mask Kosmetika 250ml W

  • Redken Real Control Intense Renewal Mask Kosmetika 250ml W
Redken Real Control Intense Renewal Mask Kosmetika 250ml W

Redken Real Control Intense Renewal Mask 250ml Kosmetika Redken Redken Real Control Intense Renewal Mask Ultra bohatý, vyživující krém na vlasy.Hluboce hydratuje a regeneruje husté, suché, zcitlivělé vlasy.Uhlazuje a výrazně pomáhá předcházet poškození vlasů.Vlasy jsou snadno upravitelné a zářivě lesklé.Použití: Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit 5-15 minut , poté pečlivě opláchněte.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Vlasová regenerace Redken

Všechny vlasová regenerace Redken

Informace o výrobkuRedken

Popis

Redken Real Control Intense Renewal Mask 250ml Kosmetika Redken Redken Real Control Intense Renewal Mask Ultra bohatý, vyživující krém na vlasy.Hluboce hydratuje a regeneruje husté, suché, zcitlivělé vlasy.Uhlazuje a výrazně pomáhá předcházet poškození vlasů.Vlasy jsou snadno upravitelné a zářivě lesklé.Použití: Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit 5-15 minut , poté pečlivě opláchněte. V případě kontaktu s očima, okamžitě vypláchněte..

Parametry

Typ přípravkukrém
Produktové číslo23380
Objem250 ml

Hodnocení a recenze