Hlavní obsah stránky

Ray G2 R-50SB střídavý regulátor 50A SBEC 1RC42012

  • Ray G2 R-50SB střídavý regulátor 50A SBEC 1RC42012
Ray G2 R-50SB střídavý regulátor 50A SBEC 1RC42012

Programovatelné mikroprocesorové regulátory nové generace pro střídavé motory bez senzorů jsou zkonstruované s využitím nejmodernější polovodičové techniky. Oproti předchozí generaci nabízejí snadnější a přehlednější programování s vysílačem a opravdu jednoduché a bleskurychlé nastavování pomocí nové LED programovací karty.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Programovatelné mikroprocesorové regulátory nové generace pro střídavé motory bez senzorů jsou zkonstruované s využitím nejmodernější polovodičové techniky. Oproti předchozí generaci nabízejí snadnější a přehlednější programování s vysílačem a opravdu jednoduché a bleskurychlé nastavování pomocí nové LED programovací karty. Slouží k ovládání otáček střídavých elektromotorů v rekreačních modelech letadel při napájení z akumulátorů NiCd/NiMH i LiPo/Li-ion.

Parametry

Druh díluRegulátor
Produktové číslo1RC42012

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné