Hlavní obsah stránky

Ravensburger Legrace s Medvídkem Pů

  • Ravensburger Legrace s Medvídkem Pů
Ravensburger Legrace s Medvídkem Pů

Puzzle 40 Walt Disney Den s Medvídkem Pů Které z malých dětí by nechtělo prožít takový barevný pohádkový den se svým oblíbeným hrdinou Medvídem Pú? Seznámit se nejen s ním samotným, ale i s jeho kamarády Prasátkem, oslíkem Ijáčkem a Králíčkem? Tyto všechny postavičky najdete na puzzle Den s Medvídkem Pú. Vaše děti určitě viděly i film s tímto hrdinou, mají doma knižní vydání, povlečení, hry a stavebnice s jeho potiskem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Puzzle Ravensburger

Všechny puzzle Ravensburger

Informace o výrobkuRavensburger

Popis

Puzzle 40 Walt Disney Den s Medvídkem Pů Které z malých dětí by nechtělo prožít takový barevný pohádkový den se svým oblíbeným hrdinou Medvídem Pú? Seznámit se nejen s ním samotným, ale i s jeho kamarády Prasátkem, oslíkem Ijáčkem a Králíčkem? Tyto všechny postavičky najdete na puzzle Den s Medvídkem Pú. Vaše děti určitě viděly i film s tímto hrdinou, mají doma knižní vydání, povlečení, hry a stavebnice s jeho potiskem. Dopřejte jim také radost ze složení tohoto obrázku, který si rády pověsí na stěnu svého pokoje.

Parametry

Věk dítěte4 roky
Šířka obrázku26 cm
Počet dílků20 dílků
Produktové číslo4005556091713

Hodnocení a recenze