Hlavní obsah stránky

Ravensburger GraviTrax Adventní kalendář 2022

Kuličková dráha Ravensburger GraviTrax Adventní kalendář 2022

Konstrukční prvky ze stavebnice GraviTrax jsou motivem pro drobnůstky ukryté v adventním kalendáři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevřít jedno z 24 okének.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRavensburger

Popis

Konstrukční prvky ze stavebnice GraviTrax jsou motivem pro drobnůstky ukryté v adventním kalendáři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevřít jedno z 24 okének. V každém z nich je čeká malé překvapení.

Holky a kluci mohou objevit akční kameny, 10 nových kamenů s výhybkami a křižovatkami i 1 zlatou kuličku. Všechny tyto prvky z kalendáře jsou plně kompatibilní se všemi stavebnicemi GraviTrax.

Kuličková dráha Gravitrax startovní sada
Set pro rozšíření startovní sady Gravitrax

Tento produkt je jedním z rozšíření vhodných pro GraviTrax a umožní vám postavit si vlastní skladbu kuličkových drah. S pomocí množství nejrůznějších stavebních dílů a kolejí je možné při šikovném používání fyzikálních zákonů naplánovat, vyzkoušet a realizovat akční dráhy. Připravené kartičky s úkoly usnadní začátky volného stavění a konstrukce za pomoci nejrůznějších logických a akčních dílů.

Parametry

Věk dítěte8 let
Produktové číslo27273
Materiál dráhyplast

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kuličkové dráhy Ravensburger

Všechny kuličkové dráhy Ravensburger