Hlavní obsah stránky

PRINCOVE JSOU NA DRAKA-FILIPOVSK

  • PRINCOVE JSOU NA DRAKA-FILIPOVSK
  • PRINCOVE JSOU NA DRAKA-FILIPOVSK
  • PRINCOVE JSOU NA DRAKA-FILIPOVSK
PRINCOVE JSOU NA DRAKA-FILIPOVSK

Princové jsou na draka - pohádka s oblíbenými písničkami Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře Úsměvné vyprávění o tom, že opravdu dělání všechny smutky zahání a to nejen pohádkovým princeznám. DVD obsahuje skladby:DěláníStatistikaKdyby se v komnatáchJestli to nebude láskaHlupáku, najdi těNení to příjemné pomyšlení Režie: Jiří Adamec Hudba: Jaroslav Uhlíř Texty písní: Zdeněk SvěrákHrají: Vladimír Menšík, Jiřina Bohdalová, Ivana Andrlová, Jan Čenský, Laďka Kozderková, Jiří Lábus, Roman Skamene, Bohuslav.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Informace o výrobku

Popis

Princové jsou na draka - pohádka s oblíbenými písničkami Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře Úsměvné vyprávění o tom, že opravdu dělání všechny smutky zahání a to nejen pohádkovým princeznám. DVD obsahuje skladby:DěláníStatistikaKdyby se v komnatáchJestli to nebude láskaHlupáku, najdi těNení to příjemné pomyšlení Režie: Jiří Adamec Hudba: Jaroslav Uhlíř Texty písní: Zdeněk SvěrákHrají: Vladimír Menšík, Jiřina Bohdalová, Ivana Andrlová, Jan Čenský, Laďka Kozderková, Jiří Lábus, Roman Skamene, Bohuslav

Parametry

Pohádkaano
Produktové číslo610233-2

Hodnocení a recenze