Kloubní výživa Recenze Primulus Group Kloubus 30 sáčků

Recenze Primulus Group Kloubus 30 sáčků

Primulus Group Kloubus posiluje klouby, svaly a šlachy díky účinným látkám, jako je kolagen, MSM, glukosamin a chondroitin. Má podobu prášku s grepovou příchutí, který rozmícháte ve 250 ml vody. Doplněk dále obsahuje vitamín C, hořčík, zinek a další minerály i vitamíny. Klíčové vlastnosti - Certifikovaný obsah chondroprotektiv a kolagenu - Výživa obohacená o vitamíny i minerály - Užívání ve formě nápoje s příjemnou grepovou příchutí - Jednoduché dávkování v sáčcích Grepová kloubní výživa Primulus Group Kloubus 30 sáčků Kloubus obsahuje stejné účinné látky jako koňská výživa, avšak v menším a lépe vstřebatelném množství.

Registrovaný uživatel10. srpna 2021

Pokud nemáte již zdravotní problém, a díky němu bolesti kloubů, tak dobrý. Ale pokud řešíte (asi jako každý) až začne něco bolet, tak je to velmi slabý přípravek.

Žalostně nízké složení účinných látek.

Při teprve velmi nízkých bolestech, tzn. nejlépe užívání hned v počátku prvních příznaků problému s klouby, mohu doporučit. Pokud už řešíte vážnější problém, bude pro vás tento přípravek neúčinný a budete muset vybrat silnější, a i komplexnější složení. A hlavně jinou formu kolagenu.

Registrovaný uživatel24. května 2023

Spokojený namíchat a popijim celý den takže to davkuji během dne co mi vyhovuje.

Od té doby co to používám tak se stav zlepšil doporučuji.

Registrovaný uživatel27. února 2022

Účinek se dostavuje po 3 týdnech , promazava to klouby , nekřupou, pohyblivost lepsi , mam 3 měsíční kůru , a zatim jsem spokojeny , chut je dobra , rozpustnost taky , cena je celkem dobra natož ze v tom je tolik látek a v takovém množství , Lepsi jak alavis nebo ten pro koně ,

Vetsi balení za lepsi cenu bych uvítal treba na 180 dní ..

Doporučuji 10/10 Pomaha to .

Registrovaný uživatel3. dubna 2021

Dobrý

Cena vysoká

Dobrý a drahý

kkomp9. ledna 2024

Dobrá chuť po grepech

Nevím

Užívám krátce tak nějaké účinky ještě na sobě necítím.

Registrovaný uživatel20. prosince 2022

Užívá manžel a prý už po 1 balení cítí zlepšení, silné bolestí neměl, spíše po zátěži, tak raději začal s včasnou prevencí

Prý super

Registrovaný uživatel12. října 2022

celkova spokojenost

zadne

jsem velmi spokojen

Registrovaný uživatel13. června 2022

Nezabírá tak silně a rychle

Registrovaný uživatel17. července 2022

Super

Registrovaný uživatel16. května 2022

Užívání po jednom měsíci-po dlouhé době něco co opravdu zabralo! Problémy s kyčlemi občas mně potrápila bolest, to zmizelo, byl jsem po úrazu ramene spadl jsem na lyžích a mněl jsem potrhané vazy +pochroumaný kloub po měsíci užívání úleva, bolest je pryč opravdu záběr. Urychlilo mi to hojení a návrat ke sportu. Je mi 50let. velmi aktivně sportuji posilovna,kolo zkoušel jsem kde co ale tohle se povedlo. Léto bude parádní.Objednal sem si ještě na jeden měsíc. Za mně funguje tak jak jsem potřeboval a jsem mile překvapen.

Nic.

Super!

Registrovaný uživatel29. září 2021

lepší než alavis

je i chutný

Registrovaný uživatel1. července 2021

Kloubus jsem vybrala podle složení látek Po třech týdnech užívání se mírně zlepšila funkce kloubů

Ne moc dobrá rozpustnost, tvoří se hrudky

Celkově myslím, že Kloubus je dobrý prosředek na zlepšení funkce pohybového ústrojí

Registrovaný uživatel25. června 2021

Rychle doruceni

Registrovaný uživatel14. března 2021

Chcela som vyskúšať niečo nové na trhu. Zatiaľ ho užívam len dva týždne,takže sa účinky ešte nejako výrazne neprejavili, ale je na chuť dobrá. podľa návodu jedenkrát denne.

zatiaľ neviem pomenovať žiadne nedostatky.

som celkom spokojná s produktom.

Svět fitness18. dubna 2019
Svět fitness

Pokud bych měl přehlédnout vyšší cenu, je Kloubus tou nejlepší kloubní výživou, kterou jsem kdy vyzkoušel. Skvělá chuť, opravdu účinné složení s minimálním množstvím aditiv, snadná příprava a rychlá vstřebatelnost.

Více na Svět fitness
Registrovaný uživatel9. dubna 2021

nic moc a i drahé, bohužel

Registrovaný uživatel10. února 2023
Registrovaný uživatel27. března 2024