Hlavní obsah stránky

Priessnitz Kloubní výživa Forte Glukos. + Kolag. 270 tbl.

Kloubní výživa Priessnitz Kloubní výživa Forte Glukos. + Kolag. 270 tbl.

Priessnitz Kloubní výživa Forte s kolageny je doplněk stravy v tabletách s vylepšeným složením pro komplexní výživu chrupavek, kostí, vaziva i šlach. Vazivové tkáně kloubů a kostí jsou spolu funkčně úzce provázány, proto je vhodné aktivně podpořit výživu obou částí současně – kloubů i kostí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPriessnitz

Popis

Priessnitz Kloubní výživa Forte s kolageny je doplněk stravy v tabletách s vylepšeným složením pro komplexní výživu chrupavek, kostí, vaziva i šlach. Vazivové tkáně kloubů a kostí jsou spolu funkčně úzce provázány, proto je vhodné aktivně podpořit výživu obou částí současně – kloubů i kostí. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Počet tablet270
Pro senioryano
Typ kloubní výživykomplexní
Forma přípravkutablety
Pro dospěléano
Příchuťbez příchuti

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné