Hlavní obsah stránky

Pouzdro na pušku Hunter Strike

  • Pouzdro na pušku Hunter Strike
  • Pouzdro na pušku Hunter Strike
Pouzdro na pušku Hunter Strike

Pouzdro na pušku Hunter Strike je taktická hranatá brašna vybavena množstvím kapes pro uložení příslušenství. Na přední straně jsou umístěny 3 úzké kapsy, jedna malá kapsička na malé příslušenství a mezi nimi je umístěna jedna velká kapsa pro umístění většího příslušenství, jako například dalekohledu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Pouzdro na pušku Hunter Strike je taktická hranatá brašna vybavena množstvím kapes pro uložení příslušenství. Na přední straně jsou umístěny 3 úzké kapsy, jedna malá kapsička na malé příslušenství a mezi nimi je umístěna jedna velká kapsa pro umístění většího příslušenství, jako například dalekohledu. Na jedné z vnitřních stran se nacházejí pružná oka pro uchycení dalších částí nebo příslušenství vaší zbraně. Vnitřek pouzdra je vypolstrován a nechybí ani popruh pro nošení na zádech. Do tohoto pouzdra se vejdou zbraně i s optikou.

Parametry

Typ brašnypouzdro
Produktové čísloTGC005

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné