Hlavní obsah stránky

Poslední nádražák - Krausberry [CD]

  • Poslední nádražák - Krausberry [CD]
Poslední nádražák - Krausberry [CD]

Krausberry je blues-rocková a hard rocková skupina založená zpěvákem Martinem Krausem v roce 1984 poté, co opustil skupinu Bluesberry. V roce 1991 se členové Krausberry rozešli kvůli neuspokojené podnikatelské činnosti, ale po pěti letech se skupina znovu zformovala a vydala jejich nejúspěšnější album Šiksa a gádžo.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Krausberry je blues-rocková a hard rocková skupina založená zpěvákem Martinem Krausem v roce 1984 poté, co opustil skupinu Bluesberry. V roce 1991 se členové Krausberry rozešli kvůli neuspokojené podnikatelské činnosti, ale po pěti letech se skupina znovu zformovala a vydala jejich nejúspěšnější album Šiksa a gádžo. Album Poslední nádražák vyšlo v roce 2022. Seznam skladeb: 1. Sára 2. Poslední nádražák 3. Fenka 4. Na plovárně 5. Půlnoční 6. Pražáci 7. Na věky 8. Struny 9. Monitorovaný hovor 10. Bazar 11. Díra do hlavy

Parametry

Rockano
Druh médiaCD
Bluesano
Rok vydání2022

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné