Hlavní obsah stránky

Poradenství pro pozůstalé

  • kniha Poradenství pro pozůstalé
  • kniha Poradenství pro pozůstalé
  • kniha Poradenství pro pozůstalé
  • kniha Poradenství pro pozůstalé
kniha Poradenství pro pozůstalé

Elektronická kniha Poradenství pro pozůstalé:Co říci někomu, kdo právě ztratil milovaného člověka? Jak poradit matce, které zemřelo dítě? Co radit lidem, kteří při tragickém neštěstí přišli o někoho ze svých blízkých? Fráze plné planých útěch mohou spíš uškodit, než pomoci. Jak ale opravdu pomoci? Právě těmito a dalšími otázkami se zabývá publikace Poradenství pro pozůstalé Autorka čtenářům předkládá nejen informace o tom, co vlastně zármutek obnáší a jak zpravidla truchlení probíhá, ale také se do hloubky zabývá úlohou poradce v této obtížné životní situaci.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství GRADA

Popis

Elektronická kniha Poradenství pro pozůstalé:Co říci někomu, kdo právě ztratil milovaného člověka? Jak poradit matce, které zemřelo dítě? Co radit lidem, kteří při tragickém neštěstí přišli o někoho ze svých blízkých? Fráze plné planých útěch mohou spíš uškodit, než pomoci. Jak ale opravdu pomoci? Právě těmito a dalšími otázkami se zabývá publikace Poradenství pro pozůstalé Autorka čtenářům předkládá nejen informace o tom, co vlastně zármutek obnáší a jak

Parametry

Rok vydání2012
Jazykčeština
Produktové číslo978-80-247-1740-1
Počet stran224
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Kariéra a ekonomika Nakladatelství GRADA

Všechny kariéra a ekonomika Nakladatelství GRADA