Hlavní obsah stránky

Pokémon Company TCG: Urshifu Single Strike VMax Premium Collections karetní hra

  • desková hra Pokémon Company TCG: Urshifu Single Strike VMax Premium Collections karetní hra
desková hra Pokémon Company TCG: Urshifu Single Strike VMax Premium Collections karetní hra

Zažijte nová dobrodružství s karetní hrou Pokémon TCG: Urshifu Single Strike VMax. Ve speciální edici naleznete foilovou kartu Single Strike Urshifu V a promo kartu Urshifu VMAX, foilovou kartu speciální energie Single Srike a oversize kartu Single Strike Urshifu VMAX.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Zažijte nová dobrodružství s karetní hrou Pokémon TCG: Urshifu Single Strike VMax. Ve speciální edici naleznete foilovou kartu Single Strike Urshifu V a promo kartu Urshifu VMAX, foilovou kartu speciální energie Single Srike a oversize kartu Single Strike Urshifu VMAX. Součástí balení je ještě 8 balíčků boosterů s náhodnými kartami a samozřejmě přístupový kód pro online hru. Tuto karetní hru ocení všichni milovníci kultovní ságy Pokémon. Karetní hra je vhodná pro děti od 6 let. Hra je v angličtině.

Parametry

Minimální počet hráčů2

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné