Plast, samozavlažovací, 16,8 lSamozavlažovací truhlík Smart Systém Extra Line má dovoukomorové řešení, které zajišťuje nepřetržité měření hladiny vody, a to i při nalévání. Rozměrné zásobníky na vodu zajišťující dlouhodobé dodávání vody.
Informace o Plastkon Smart Systém Extra Line 80 cm, terakota
Popis
Samozavlažovací truhlík Smart Systém Extra Line má dovoukomorové řešení, které zajišťuje nepřetržité měření hladiny vody, a to i při nalévání. Rozměrné zásobníky na vodu zajišťující dlouhodobé dodávání vody. Vhodně tvarovaný nalévací otvor se snadným měřením hladiny vody. SMART SYSTEM je vybaven třemi otvory v roštu pro vhodné umístění napájecího dílu s barevně značenými zátkami. Další součástí truhlíku jsou 2 ergonimické barevné datumovky, na kterých si můžete zaznamenávat interval zalévání a hnojení rostlin. Díky napájecímu dílu už květiny nikdy nepřelijete nebo nepřehnojíte.
Truhlík je tvořen speciální vnitřní vložkou s integrovaným zavlažovacím systémem, díky kterému si květina sama bere vodu a zároveň se nestane, že byste ji přelili.
Závěsný
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Konstrukce
Materiál truhlíku
plast
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Objem a hmotnost
Objem
16,8 l
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Objem 16,8 l je pro truhlíky běžná hodnota, nejlepší hodnoty se pohybují nad 26 l.
7,4 l26 l
16,8 l
Ostatní parametry
Na Zboží od
18. června 2014
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 100%
Hodnocení: 100%
1 recenze
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Žádné textové recenze zatím nejsou k dispozici
Tento produkt už má hvězdičkové hodnocení, ale zatím k němu nikdo nenapsal recenzi. Buďte první a podělte se o svou zkušenost!