Hlavní obsah stránky

Pioneer TS-G1723i

  • Pioneer TS-G1723i
  • Pioneer TS-G1723i
Pioneer TS-G1723i

Reproduktory do auta Pioneer TS-G1723i jsou určené pro běžné uživatele, kteří chtějí mít kvalitní ozvučení ve svém autě za velice příznivých cenových podmínek. Vlastnosti: reproduktory mají průměr 17 cm impedance reproduktorů je 4 Ohmy zatížitelnost je 40 / 250 W (nomilnální / maximální) montážní hloubka reproduktoru je 46 mm kužel reproduktoru z Injekčně vstřikovaného Polypropylenu (InjectionMoldedPolypropylen-IMPP cone) je konstruován pomocí kompozitových vláken prokládaných aramidovými, což činí výsledný materiál maximálnně pevný a přitom lehký: ideální pro dosažení minimálního zkreslení a silných basů i při velmi vysokých hladinách akustického tlaku reproduktory mají snadnou instalaci cena je za pár.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Reproduktory do auta Pioneer

Všechny reproduktory do auta Pioneer

Informace o výrobkuPioneer

Popis

Reproduktory do auta Pioneer TS-G1723i jsou určené pro běžné uživatele, kteří chtějí mít kvalitní ozvučení ve svém autě za velice příznivých cenových podmínek. Vlastnosti: reproduktory mají průměr 17 cm impedance reproduktorů je 4 Ohmy zatížitelnost je 40 / 250 W (nomilnální / maximální) montážní hloubka reproduktoru je 46 mm kužel reproduktoru z Injekčně vstřikovaného Polypropylenu (InjectionMoldedPolypropylen-IMPP cone) je konstruován pomocí

Parametry

Reproduktorový systémtřípásmový
Maximální zatíženost250 W
Průměr reprodukoru170 mm
Produktové čísloTS-G1723
Typ reproduktorůkoaxiální
Citlivost90 dB
Montážní hloubka46 mm

Hodnocení a recenze